מגבר מנורות ויקטורי, ראש Victory V40 The Duchess

 

4,990 

הדוכסית The Duchess V40

ראש מנורות קטן מימדים בהספק של 40W עם כל ההדרום הנקי והדרייב הבלוזי שאי פעם תצטרכו!
האתגר שעמד בפני מרטין קיד הפעם הונח לפניו ע"י מיק טיילור, גיטריטס בריטי המוכר מערוץ היוטיוב "That Pedal Show" שחיפש את האיכות והגודל של הV30 אבל במגבר שהוא פלטפורמה לפדאלים ונותן צליל נקי גם בווליום מאוד גבוה.
מרטין נענה לאתגר ויצר את ה V40, התוצאה היתה כלכך מוצלחת שגם גאת'רי שהV30 שנוצר בשבילו היה הטריגר כאן לקח לעצמו אחד, והוא משתמש בו לא מעט.

Picture

 
Guitarist Choice Award, March 2015
"A very portable head with stunning low-gain tone that's in a class of its own."

אז מה יש לנו כאן?

ראש מגבר בעל ערוץ יחיד. 3 שפופרות 12AX7 בקדם ו-2 EL34 במגבר הכח. העיצוב נועד לאפשר מקסימום טון ומינימום כאבי ראש. האלקטרוניקה האיכותית הזו שוכנת באותה השלדה הקומפקטית והנוחה לנשיאה כמו בדגם V30 עטור הפרסים. נגני בלוז וסגנונות דומים ימצאו בV40 את כל מגוון הצלילים האהוב, מקלין עשיר והרמוני עד דרייב שמן וארטיקולטיבי. למגבר שני מצבי טון הנשלטים ע"י כפתור אחד כאשר voice 1 מציע גוונים נקיים וחמים המוכרים ממגברי המנורות האמריקאים של אמצע שנות ה60. Voice II הוא מעט יותר חזק בעוצמה ומזכיר את מגברי שנות ה-50 באופיו. כאשר דוחפים גיין ומפעילים את כפתור הMid Boost הV40 נותן קול בריטי יותר, כזה המוכר לנו כלכך מקלאסיקות הרוק האהובות של שנות ה60-70. הV40 מגיב לגיטרה שלך ונענה לך, זהו מגבר של נגנים המחפשים הבעה מקסימלית והמון רגש!

מגבר טוב צריך גם ריוורב טוב, אז נכון שריוורב קפיצים קלאסי פשוט לא נכנס לתוך הקופסא המינימלית של הV40 אבל בויקטורי דאגו לכם לריוורב דיגיטלי איכותי מובנה עם Foot Sweitch ו FX Loop, וכיוון שאנחנו מדברים על פיוריסטים של טון שני המעגלים האלו באים עם מתג עקיפה True Bypass!

עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

קניה מאובטחת

משלוח מהיר לכל הארץ

5 שנות אחריות

יצרן:

נשארו במלאי רק 1 (ניתן להזמנה מוקדמת)

- שאל אותנו על מוצר זה -

תיאור

מגברי ויקטורי (Victory Amplification, UK) מפותחים ומיוצרים באנגליה, בהובלת מרטין קיד - הנחשב לאחד ממעצבי המגברים המצויינים כיום, ואשר חתום (יחד עם הצוות המבריק שלו) על פיתוח כמה ממגברי העילית הנחשקים ביותר.

המגברים נבנים באנגליה בהלחמה ידנית והרכבה ידנית. עיצוב המעגלים החשמליים נעשה בתפיסה שמרנית המאפשרת לשרת את המגבר בקלות. זו אחת הסיבות שויקטורי מעניקה 5 (!) שנות אחריות יצרן.
וכאשר גיטריסט אגדי כגאת׳רי גובן (האריסטוקרטס) בחר במגברי ויקטורי כמגבר האישי שלו - די בזה כדי להעיד על האיכות והסאונד של מגברים אלו.
 • ראש מנורות Lunchbox ערוץ יחיד 40W
 • 3 שפופרות 12AX7 בקדם ו-2 EL34 במגבר הכח
 • סאונד נקי ועשיר
 • שני מצבי עבודה Voice 2, Voice 1 בעלי אופי צליל שונה
 • 4 מצבי הספק: High Power: 40 Watts, Low Power: 7 Watts,
  High Power Single-Ended: 1.5 Watts, Low Power Single-Ended: 0.5 Watts
 • איכות בוטיק ללא פשרות
 • 5 שנות אחריות יצרן
 • מיוצר באנגליה
 • מידות (כולל ידית, רגליות, וכפתורים) רוחב: 342 מ"מ, גובה: 185 מ"מ, עומק: 184 מ"מ
 • משקל 8.2 ק"ג

מדריך למשתמש

לעמוד המוצר באתר היצרן: V40 The Duchess