כרטיס קול Audient iD14

 

1,700 

  • ממשק USB 2.0
  • שני קדם-מגברים למיקרופון מסוג Class A
  • ממירי Burr Brown איכותיים
  • כניסת כלי נגינה (D.I) מסוג JFET
  • שליטה באמצעות תוכנת מיקסר וירטואלי
  • כפתור הווליום משמש כבקר Scroll Wheel לשימוש עם הDAW ועם שאר תוכנות
  • Class compliant
  • כניסת ADAT

עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

קניה מאובטחת

משלוח מהיר לכל הארץ

יצרן:

- שאל אותנו על מוצר זה -

תיאור

עולם הנגינה חבר לDandD כדי להביא לכם את מוצרי הפרו אודיו האיכותיים של Audient המשלבים נוחות עבודה עם סאונד בלתי מתפשר במחיר משתלם
בואו להתרשם מהליין המגוון של מוצרי אודיו אצלינו בחדר ההדגמה

כרטיס קול חיצוני (USB2.0) נייד ואיכותי | 2 כניסות (ניתן להרחבה) ו-4 יציאות

ה- Audient iD14 הינו כרטיס קול בממשק USB2 המתהדר בשני קדם-מגברים למיקרופון מסוג Class A, וממירי Burr Brown איכותיים. כניסת כלי הנגינה (D.I) הינה מסוג JFET (טרנזיסטור המאפשר מעבר זרם בכל עת בשעריו והבקרה הינה בקרת מתח – מתבטא ברכיב עם עושר הרמוני לאותות המוגברים דרכו), יציאת מוניטורים ראשית בעלת בקרת שליטה, ממש כפי שקיים בקונסולות גדולות. יציאת האוזניות עצמאית (3-4), ובעלת הגברה מסוג AB. ה- Audient iD14 נשלט באמצעות תוכנת מיקסר וירטואלי מונע DSP. תוכנת המיקסר שלו מאפשרת ניטור בעכבה (לייטנסי) אפסית. למעוניינים בהרחבות עתידיות, ה- Audient iD14 ניתן להרחבה באמצעות כניסת ADAT. המארז מתכתי, קומפקטי וניתן להפעילו במתח ה- USB של המחשב, מה שהופך אותו לנייד ובן לוויה אידאלי ללפטופ. החיבוריות חוצה פלטפורמות – MAC – מק (Class compliant) ודרייבר ASIO ו WDM לחלונות בגרסאות 7 ו- 8

Audient הינה יצרנית של קונסולות בקנה מידה גדול, ואחת הבודדות המשלבות את אותו תכנון קדם-המגברים מסוג Class A של הקונסולות הללו, בכרטיסי הקול שלהן. כך שלמעשה ניתן לומר שלא משנה אם אתם באולפן עם קונסולת Audient או בדרכים עם ה- iD14, בכל אחד מהמקרים, עדיין תקבלו את אותם מאפייני צליל של Audient. הקדם-מגבר למיקרופון של Audient, פותח ע"י דיויד דירדן האגדי ועבר 18 שנות אופטימיזציה של נסיון ויצור, ונמצא בשימוש באלפי אולפנים מקצועיים ברחבי העולם.

המיקסר הוירטואלי של ה- Audient iD14, משמר את פשטות ההפעלה, ממש על פי עקרון העיצוב עליו מתבסס הכרטיס. בין אם אתם מבצעים סיכום כלשהו, או משתמשים בבקרת הניטור הגמישה של הכרטיס, ה- iD14 משלב בחכמה את החומרה והתוכנה שלו, על מנת להקל עליכם את תהליך ההקלטה ולאפשר לכם להתמקד במה שחשוב יותר… המוסיקה שלכם!

ה- iD14 בעל מה שמכונה ב- Audient טכנולוגיית ה- Scroll Controll. בנגיעת מתג, האנקודר של הווליום הופך לשלט חכם בתוכנת ה- DAW שלכם, או בכל פלאג-אין ובכל פרמטר שתבחרו. גם בתוכנת הכרטיס עצמו ו\או לחילופין בספריית נגן ה- iTunes לטובת דפדוף בספריות המוסיקה שלכם. בכל רגע נתון בו העכבר מרחף על פרמטר כלשהו בתוכנה כלשהי, האנקודר משנה פרמטרים ע"י סיבובו. באם תבחרו שלא להשתמש בפונקציית ה- ScrollControll האנקודר מאפשר שליטה בכל אחד מהפרמטרים: הנחת (DIM), חיתוך פילטר (CUT), היפוך פאזה, מצב מונו, Talkback ו- Cue Mix monitoring, ממש כפישאחיו הגדול , ה-iD22 עושה.

מעוניינים להקליט תופים? אין בעיה.. ה- Audient iD14 יכול לגדול. באמצעות חיבויריות ADAT תוכלו לחבר אליו כל ממיר או את ה- ASP800 של החברה שיאפשר תוספת של 8 כניסות קדם-מגבר למיקרופון.

ה- Audient iD14 בעל ביצועים של קונסולות גדולות ומפוארות, במארז קומפקטי ואלגנטי, והוא אחד מכרטיסי הקול הניידים, המרשימים והפונקציונליים שיש כיום.