כרטיס קול Audient iD4

 

850 

  • ממשק USB 2.0
  • קדם-מגבר למיקרופון מסוג Class A במחבר קומבו
  • ממירים איכותיים
  • כניסת כלי נגינה (D.I) מסוג JFET
  • ניטור אות ישיר ללא Lateancy
  • שתי יציאות לאזניות
  • שליטה באמצעות תוכנת מיקסר וירטואלי
  • כפתור הווליום משמש כבקר Scroll Wheel לשימוש עם הDAW ועם שאר תוכנות
  • Class compliant
  • כניסת ADAT

עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

קניה מאובטחת

משלוח מהיר לכל הארץ

יצרן:

- שאל אותנו על מוצר זה -

תיאור

כרטיס קול חיצוני (USB2.0) נייד ואיכותי 2 כניסות ו-2 יציאות

ה- Audient iD4 הינו כרטיס קול בממשק USB2 המצויד בקדם-מגבר למיקרופון מסוג Class A, כניסת DI, וממירים איכותיים. כניסת הDI שנועדה לחיבור ישיר של כלי נגינה כמו גיטרות או סינטים (מונו) הינה מסוג JFET (טרנזיסטור המאפשר מעבר זרם בכל עת בשעריו והבקרה הינה בקרת מתח – מתבטא ברכיב עם עושר הרמוני לאותות המוגברים דרכו), יציאת מוניטורים ראשית בעלת בקרת שליטה, ממש כפי שקיים בקונסולות גדולות. שתי יציאות לאוזניות אם מחברי 1/8 ו1/4 TRS, ובעלות הגברה מסוג AB. ה- Audient iD4 נשלט באמצעות תוכנת מיקסר וירטואלי מונע DSP. תוכנת המיקסר שלו מאפשרת ניטור בעכבה (לייטנסי) אפסית. המארז מתכתי, קומפקטי וניתן להפעילו במתח ה- USB של המחשב, מה שהופך אותו לנייד ובן לוויה אידאלי ללפטופ. החיבוריות חוצה פלטפורמות – MAC – מק (Class compliant) ודרייבר ASIO ו WDM לחלונות בגרסאות 7, 8 ו10 וכן תמיכה במכשירי iOS (נדרש USB Hub לצורך הזנת החשמל למכשיר)

Audient הינה יצרנית של קונסולות בקנה מידה גדול, ואחת הבודדות המשלבות את אותו תכנון קדם-המגברים מסוג Class A של הקונסולות הללו, בכרטיסי הקול שלהן. כך שלמעשה ניתן לומר שלא משנה אם אתם באולפן עם קונסולת Audient או בדרכים עם ה- iD4, בכל אחד מהמקרים, עדיין תקבלו את אותם מאפייני צליל של Audient. הקדם-מגבר למיקרופון של Audient, פותח ע"י דיויד דירדן האגדי ועבר 18 שנות אופטימיזציה של נסיון ויצור, ונמצא בשימוש באלפי אולפנים מקצועיים ברחבי העולם.

המיקסר הוירטואלי של ה- Audient iD4, משמר את פשטות ההפעלה, ממש על פי עקרון העיצוב עליו מתבסס הכרטיס. בין אם אתם מבצעים סיכום כלשהו, או משתמשים בבקרת הניטור הגמישה של הכרטיס, ה- iD4 משלב בחכמה את החומרה והתוכנה שלו, על מנת להקל עליכם את תהליך ההקלטה ולאפשר לכם להתמקד במה שחשוב יותר… המוסיקה שלכם!

ה- iD4 בעל מה שמכונה ב- Audient טכנולוגיית ה- Scroll Controll. בנגיעת מתג, האנקודר של הווליום הופך לשלט חכם בתוכנת ה- DAW שלכם, או בכל פלאג-אין ובכל פרמטר שתבחרו. גם בתוכנת הכרטיס עצמו ו\או לחילופין בספריית נגן ה- iTunes לטובת דפדוף בספריות המוסיקה שלכם. בכל רגע נתון בו העכבר מרחף על פרמטר כלשהו בתוכנה כלשהי, האנקודר משנה פרמטרים ע"י סיבובו.

ה- Audient iD4 בעל ביצועים של קונסולות גדולות ומפוארות, במארז קומפקטי ואלגנטי, והוא אחד מכרטיסי הקול הניידים, המרשימים והפונקציונליים שיש כיום.