מגבר מנורות ויקטורי, ראש Victory RD1

 

3,990 

RD1 (במקור Red Dwarf "ננס אדום")

תשכחו את כל מה שאתם רגילים לחשוב על מגברי מיני, הRD1 הוא מגבר מיני רק במידות!
רוב צ'פמן עם סיגניצ'ר מודל נוסף בויקטורי (הראשון הוא ה SilverBack היוקרתי), והפעם מיני לאנץ' בוקס שמצליח להחביא בתוך קופסה באמת קטנטונת 28וואט של עצמה!
"רציתי משהו שיהיה בר השגה מבחינת עלות, לא מתפשר על טון ומיוצר באנגליה. זהו מגבר פשוט להפעלה, נוח להופעות, מגבר מנורות בלי שטיקים מיותרים, מצליל נקי עד לצווחה בסיבוב כפתור אחד!" (רוב צ'פמן)
מרטין קיד שוב מגדיר מחדש את תחום המגברים הניידים ומגברי הבוטיק, הפעם מצד היחס של עלות-תועלת-גודל, זהו המגבר הנגיש ביותר מבחינת עלות, אבל אי אפשר לטעות בו, עבודת יד אנגלית עם המון מומחיות ואהבה או במילים אחרות זה ויקטורי!

אז מה יש לנו כאן

3 מנורות 12AX7 בקדם ושתי מנורות EL84 במגבר כח עם מערך פשוט של כפתורים לגיין לווליום וכפתור "קונטור" שמשפיע על אופי הצליל, עם שני מתגים נוספים להעשרת הגבוהים (Bright) והנמוכים (Deep)
הRD1 מאפשר שני מצבי עבודה: High להספק מלא של 28וואט וLow לעבודה בהספק של 2וואט. כי בויקטורי רצו לתת לכם מגבר שמתאים מאוד גם לנגינה בחדר השינה בלי להפריע לשכנים ועדיין שומר על הטון שלכם כמו שהוא צריך להשמע על הבמה!

מה שעוד צריך זה FX Loop עם כפתור Mix לשליטה על כמות ההחזרים מהאפקטים ותיק נשיאה מעולה!
כל השאר זה באצבעות!

עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי

קניה מאובטחת

משלוח מהיר לכל הארץ

5 שנות אחריות

יצרן:

ניתן להזמנה מראש

- שאל אותנו על מוצר זה -

תיאור

מגברי ויקטורי (Victory Amplification, UK) מפותחים ומיוצרים באנגליה, בהובלת מרטין קיד - הנחשב לאחד ממעצבי המגברים המצויינים כיום, ואשר חתום (יחד עם הצוות המבריק שלו) על פיתוח כמה ממגברי העילית הנחשקים ביותר.

המגברים נבנים באנגליה בהלחמה ידנית והרכבה ידנית. עיצוב המעגלים החשמליים נעשה בתפיסה שמרנית המאפשרת לשרת את המגבר בקלות. זו אחת הסיבות שויקטורי מעניקה 5 (!) שנות אחריות יצרן.
וכאשר גיטריסט אגדי כגאת׳רי גובן (האריסטוקרטס) בחר במגברי ויקטורי כמגבר האישי שלו - די בזה כדי להעיד על האיכות והסאונד של מגברים אלו.
  • ראש Mini Lunchbox ערוץ יחיד 28W
  • 3 מנורות 12AX7 בקדם ושתי מנורות EL84 במגבר כח
  • שני מצבי הספק High:28W  Low:2W מאפשר לנגן בבית כמו על הבמה
  • FX Loop עם שליטה על כמות ההחזר
  • איכות בוטיק ללא פשרות
  • 5 שנות אחריות יצרן
  • מיוצר באנגליה
  • מידות (כולל ידית רגליות וכפתורים) רוחב: 263 מ"מ, גובה: 170 מ"מ, עומק: 195 מ"מ
  • משקל: 6 ק"ג

מדריך למשתמש

לעמוד המוצר באתר היצרן: RD1 Rob Chapman Signature Head