כמי שבאו מהתעשיה ומכירים את השוק הישראלי על מאפייניו הייחודיים, חשנו שהגיעה השעה לשנות את כללי המשחק, כי לתפיסתנו שירות מקצועי באמת זו איננה פריבילגיה אלא דרישה בסיסית וחובת ההוכחה היא עלינו.

לכן החלטנו להנגיש לכם את כל הידע שצברנו במשך שנים ולא פחות מכך את הנכונות להשקיע את הראש ואת הלב, כדי שתרגישו שמישהו נמצא שם בשבילכם!

 ראובן מלמד

reuvenבוגר ביה"ס לסאונד של יואב גרא, טכנאי קול ומוסיקאי, חוזר בתשובה ותיק המכיר היטב את מאפייני המגזרים השונים בארץ, את תרבותם וצרכיהם, פעיל בפורומים של מוסיקאים ואנשי תעשיה ומודע לצרכים של אנשי המקצוע בארץ, מתוך צורך אישי ערך חקרי שוק ארוכים ויסודיים בתחומי כלי הנגינה והציוד המקצועי, מתוך הידע שצבר נוצרה ההזדמנות להקים את העסק.

 

טל טרייביש

טל הוא מבכירי אנשי הסאונד בארץ, טכנאי מאסטרינג מנוסה שהקליט, מיקסס ומיסטר עשרות אלבומים לארץ ולחו"ל. טל עבר דרך כל אחד מהשלבים והתחנות הקיימות לאיש סאונד – החל מעוזר טכנאי בחדר חזרות, דרך היותו טכנאי הבית לחברת התקליטים LA4 ואולפני Noise וכלה בעריכה ועבודות מאסטרינג לתקליטים בארץ ובחו"ל. בין הפרויקטים עליהם עבד: קובי אפללו "בא מן השתיקה", מאור כהן "הכי יפה בעולם", שייגעץ, סדרת הטלויזיה "שבתות וחגים", נקמת הטרקטור "מטבח אקוסטי", עשב בר "אלמורה", קוב "הזמן מזיע", הלב והמעיין, נדב בכר ואורן צור, ארז לב ארי, חיליק פראנק ועוד רבים וטובים. לרשימת האלבומים (דיסקוגרפיה) והפקות ותמונות מהאולפן לחצו כאן 

 

האתגר הראשון שעמד בפנינו הוא השוק הישראלי הייחודי המאופיין בריכוזיות מסחרית, כאשר את רוב המותגים המובחרים מפיצים בבלעדיות מספר קטן של רשתות ובתי עסק, זה אמנם נראה שאין מקום לעוד בית עסק שכזה כי כבר יש כאן הכל, אך האמת שיש שוק גדול של כלי נגינה וציוד אודיו מקצועי ואיכותי שרק מחכה שיושיטו אליו יד ויביאו אותו לשווקים חדשים, אז שינסנו מותניים ויצאנו למסע (וירטואלי) בין יבשתי ראשית לאתר ואח"כ לדגום ולבחון בצורה המקצועית ביותר את החברות והמוצרים שחיפשנו בשבילכם.

תהליך זה זה נעשה בשיתוף פעולה הדוק עם מוסיקאים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה ונודה להם על כך.

אח"כ תכנון ההיצע והמלאי והחשוב מכל: החנות!

רצינו שתרגישו כמו בבית, שיהיה לכם כיף להיכנס ולשבת על משהו נח כזה, עם גיטרה או פסנתר ופשוט לנגן ולאבד את תחושת הזמן, רק ככה רק ע"י נגינה חופשית ומהנה אפשר לקבל החלטה אמיתית לגבי כלי נגינה, כי אנחנו מאמינים שכלי שלא היה לכם כיף לנגן עליו בחנות, כנראה שלא תיהנו ממנו גם בבית.

לכן אם אתם באמת רוצים להיפגש בחוויית קניה ייחודית, בואו לבקר אותנו!

"עולם הנגינה"
רח' רבי עקיבא 12 בני ברק
טל': 03-559-1270
מייל: info@worldofmusic.co.il

שעות פעילות:

א'-ה': 12:00-21:00
שישי: סגור

Empty tab. Edit page to add content here.