תקנון ותנאי שימוש

תנאי השימוש
השימוש והקניה באתר עולם הנגינה בע”מ ח.פ. 515168169 כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קראו תקנון זה בקפידה שכן השימוש באתר זה מותנה בהסכמתך לתנאים הקבועים בו כלשונם וללא יוצא מן הכלל. כל המבצע פעולת רכישה באתר עולם הנגינה בע”מ מצהיר בעצם ביצוע הרכישה – כי הינו מודע לתקנון ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר זה, כי הוא מבין כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד עולם הנגינה בע”מ ו/או מי מטעמה, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות עולם הנגינה בע”מ על פי תקנון זה.

המוצרים המוצעים
אתר עולם הנגינה בע”מ מציע מבחר מוצרים באמצעות קטלוג מקוון הכולל תמונות, סרטונים, תיאורים ומפרטים טכניים. תמונות אלו מיועדות להמחשה בלבד ולעיתים יהיו שינויים במוצרים. פרטים נוספים לגבי המוצרים ניתן לקבל באתרי הבית של היצרנים, או ע"י התקשרות טלפונית למרכז שירות הלקוחות של עולם הנגינה בע”מ.

תשלום ואספקה
האתר אינו משקף את המלאי הפיזי בחנות וחלק מהמוצרים המופיעים באתר מסופקים בהזמנה מיוחדת בלבד. לאחר סיום ביצוע הרכישה יוודא צוות עולם הנגינה בע”מ את הימצאותו של המוצר המבוקש במלאי ורק לאחר מכן יחויב המזמין בתשלום מלא בגין המוצר לפי מס התשלומים אשר ביקש.
במידה ואזל מוצר מהמלאי תימסר לצרכן הודעה תוך יום עסקים אחד ויתאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר דומה או להמתין עד שהמוצר יחזור למלאי או לבטל את העסקה, בכל אחד מהמקרים הנ"ל אמצעי התשלום לא יחויב עד לקבלת אישור הלקוח.
אספקה של מוצרים שקיימים במלאי הינה עד 7 ימי עסקים, במשלוח ע"י שליח, במשלוח חבילות רגיל ע"י דואר ישראל לא נוכל להתחייב מראש על זמן הספקה. לגבי מוצרים שאינם במלאי או מוצרים בהזמנה מיוחדת בלבד, זמן האספקה ייקבע באופן פרטני.

כל המחירים באתר עולם הנגינה בע”מ כוללים מע"מ

החזרות וביטולים
א. החזרת מוצר תתבצע תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר ועם חשבונית המקור ולא צילום. ניתן להחזיר את המוצר ולבטל את החיוב שלכם אלא אם תבחרו להחליפו במוצר אחר. עליכם לשלוח את המוצר אלינו חזרה תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר לכתובת רח' רבי עקיבא 12, בני ברק.
על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית, במצב חדש וללא שימוש.
לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נעשה בהם שימוש, נפתחו או נפגמו. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% בתוספת עמלת ביטול של חברות האשראי ובתוספת עלויות המשלוח באם היו.
ב. רכישה מאובטחת תתאפשר ע"י קוד קופון מיוחד שינתן ללקוח בדוא"ל, קוד קופון זה הינו אישי ואינו ניתן להעברה, כאשר תתבצע רכישה מאובטחת עם קוד קופון לפי התנאים המפורטים להלן יוכל הרוכש להחזיר מוצר שנרכש גם אם אריזת המוצר נפתחה ונעשה בו שימוש, וזאת ע"פ התנאים דלהלן:
א. המוצר עבר שימוש סביר לצורך בדיקה והתרשמות בלבד.
ב. המוצר תקין לחלוטין ולא נגרם לו שום נזק כלל בין מכני או אסטטי.
ג. המוצר יוחזר ארוז באריזתו המקורית כשהיא שלימה וכוללת את כל הפריטים שנמצאו בה בשעת הפתיחה.
ד. המוצר יוחזר בנוכחות הלקוח או בא כוחו בלבד.
ה. המוצר יתקבל רק לאחר בדיקה שתתבצע בנוכחות הלקוח או בא כוחו ורק בתנאי שתוצאות הבדיקה יראו שהמוצר תקין ועומד בתנאים דלעיל.
ו. הלקוח יחויב בדמי ביטול של 10% מערך הרכישה.

הצהרת פרטיות
עולם הנגינה בע”מ מחוייבת בזאת לשמירה על הפרטיות שלך, הלקוח, באתר שמאובטח לקניות באינטרנט. על מנת שנוכל להשלים את תהליך הקניה/רכישה באתר, עליך למסור את פרטייך האישיים כמו: מספר תעודת זהות, מספר טלפון, מספר טלפון סלולרי, כתובת מגורים, כתובת למשלוח ההזמנה, כתובת דואר אלקטרוני, מספר כרטיס אשראי ותאריך התפוגה. מידע זה מאפשר לנו למלא אחר הזמנתך במדוייק. עולם הנגינה בע”מ מתחייבת בזאת שלא להעביר את המידע אשר ברשותה לשום גורם חיצוני אחר מלבד חברות האשראי ולא יעשה שום שימוש במידע מעבר לביצוע הרכישה/קניה באתר זה.